шаблоны wordpress.

Необхідність та важливість інженерно-геологічних робіт

Zemanta Related Posts Thumbnail

 Інженерна геологія – необхідний науковий напрямок, який займається аналізом фізико-механічних характеристик ґрунтів. А це критично важні данні при проектуванні та будівлі об’єктів житлового або нежитлового призначення будь-якої складності. Роботи, що проводяться, вирішують безліч важливих завдань – від вибору виду фундаменту, до можливості буріння свердловин. Саме це є гарантією надійності та високих експлуатаційних характеристик будівель та об’єктів. Важливо довіряти даний процес спеціалізованій в інженерно-геологічному напряму організації. Такою являється компанія geolog.if.ua,  яка знаходиться в Івано-Франківську.

Спектр послуг, що надаються

Підприємство працює на сучасному ринку буріння та інженерно-геологічних вишукувань уже майже 10 років. За цей час команда професіоналів зарекомендувала себе як відповідальних та досвідчених фахівців.

Організаціє надає на високому рівні такі послуги:

 

  • Геологічна розвідка та аналіз стану ґрунтів

 

  • Проектування водозаборів для постачання води

 

  • Роботи по бурінню свердловин різноманітних типів  (фільтрові, безфільтрові або з комбінованих колон).

 

  • Влаштування паль буронабивних діаметром до 0,5 м

 

  • Вишукування інженерно-геологічного напрямку

 

  • ·Оформлення необхідної документації, виготовлення паспортів для свердловин.

 

Для реалізації всіх вище зазначених послуг організація має технічне спеціалізоване обладнання, професійних фахівців та необхідні дозволи. Всі роботи будуть проведені на високому рівні, с дотриманням всіх технічних норм. При необхідності в майбутньому будуть проводитися обслуговуючи роботи. Звертаючись до спеціалізованої компанії, замовник отримує якісні роботи на гарантію на подальше експлуатування.

 

Добавить комментарий